خیابان بهشتی، خیابان صابونچی، کوچه ایازی، پلاک ۶۶
English
درباره بهسو شفا
شرکت به سو شفا اولین تولید کننده باند ارتوپدی فایبر گلاس در ایران است که کمترین وابستگی را به کشورهای دیگر دارد. گفتنی است کلیه مواد اولیه محصول به جز مواردی که تولید آن نیاز به صنایع بالا دستی دارد در کارگاه های مختلف شرکت تولید می شود واین امر باعث عدم وابستگی شرکت به سایرین می شود. والبته این موضوع در راستای سیاست های اقتصادی کشور ایران، جلوگیری از خروج ارز را سبب می گردد.

تاریخچه :

شرکت بهسو شفا در سال 1383 تاسیس شده و محل کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی فرامان در 16 کیلومتری شهر کرمانشاه واقع شده است. هدف این شرکت تولید باندهای ارتوپدی فایبر گلاس بوده وبا همکاری شرکت کره ای join enterprise تولید خود را از سال 84 آغاز نموده است. درحال حاضر شرکت تحت عنوان دوبرند optima cast (فقط در ایران ) و vian cast مشغول به تولید محصول است. با توجه به الویت های شرکت که همواره تولید باکیفیت و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده، محصولات تولیدی با استقبال بسیار در کشور مواجه شده است. لازم به ذکر است با توجه به توان تولید این محصول در داخل کشور عزیزمان، نیاز واردات این محصول به کل از میان رفته است.

 

برند وتکنولوژی :

بعد از تغییرات در هیات مدیره، در سال های اخیر مدیریت جدید با برنامه ریزی دقیق و مطالعات مستمر و فراوان و نیز همکاری با دانشگاه های معتبر داخلی، موفق به بومی سازی کلیه فرآیند های میانی برای تولید مواد اولیه شده است. در حال حاضر فرآیند سنتز رزین پلی اورتان و بافت نوار خام در محیط کارخانه صورت می پذیرد خوشبختانه در سال های اخیر کیفیت به حد بسیار مطلوبی رسیده به طوری که محصولات شرکت، توان رقابت از لحاظ کیفیت و قیمت با کلیه رقبای معتبر داخلی و خارجی را داراست. در ادامه این سیر، شرکت به سوشفا با سرمایه گذاری زیاد در بخش R&D مطالعات خود را برای طراحی و تولید محصولات جدید از جمله ( اسپیلنت و باند زیر گچ (ویبریل) و ..) ادامه می دهد و امید است در آینده نزدیک محصولات جدید خود را روانه بازار نماید. با توجه به موارد ذکر شده، شرکت به سو شفا آمادگی خود را برای تامین مواد اولیه و نیز محصول پایانی برای سایر شرکت های محترم اعلام می دارد.